תקציר

על המשרד

המשרד הוקם בשנת 2008 ע"י מרום גולי, כלכלן (.B.A) ושמאי מקרקעין, מוסמך במנהל עסקים (.M.B.A).
 
משרד מרום גולי שמאות מקרקעין הינו משרד בוטיק המתמחה בשירותי ייעוץ, ליווי ושמאות מקרקעין המתאפיין בהכרה טובה וגבוהה של ענף המקרקעין בארץ תוך עיסוק בקשת רחבה ומגוונת של נכסים והתמצאות בסוגיות שמאיות, דרכי פעולה, החלטות, פסיקה וכיו"ב.
 
למשרד נסיון עשיר והצלחות בייעוץ וליווי לקוחות בעסקאות מקרקעין של מכירה ורכישה, הליכי השגה בנושאי היטל השבחה, רשות מקרקעי ישראל ומיסוי מקרקעין.
פעילות המשרד מושתתת על עיקרון של יושרה ללא פשרות ונאמנות מוחלטת לאמת המקצוע, בד בבד, עם הענקת יחס אישי לכ"א מלקוחות המשרד. 
 
אנחנו מבינים את הצרכים הספציפיים של הלקוח ומעניקים שירות שמשלב מגוון ועומק של ידע המיוחד למשרדנו. אנחנו ממוקדים ביצירת קשרים ארוכי-טווח עם לקוחותינו, מתוך הבנה שלקוחות מרוצים הם הבסיס העיקרי עליו אנחנו בונים ומרחיבים את פעילותנו. הצלחה של הלקוח היא הצלחה שלנו!
מרום גולי - שמאות מקרקעין וכלכלן

מרום גולי

מרום גולי כלכלן (.B.A) ושמאי מקרקעין, מוסמך במנהל עסקים (.M.B.A).
נולד (שנת 1980) במושב ירחיב בדרום השרון להורים עובדי אדמה ובעלי נחלה חקלאית.
התגייס לצה"ל בשנת 1998 ושירת כלוחם וקצין בחטיבת גולני.
בוגר לימודי תעודה בשמאות מקרקעין וניהול נכסים – יחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון. שמאי מקרקעין מוסמך (מס' רשיון 1562, מיום 16/11/2006).
בוגר לימודי תואר ראשון B.A. בכלכלה ומנהל עסקים וכן לימודי תואר שני M.B.A במנהל עסקים – מרכז אוניברסיטאי אריאל.
מגשר מוסמך – "גומא" מרכז ישראלי לאימון וגישור.
בשנת 2005 התמחה בשמאות מקרקעין באגף שומת מקרקעין, משרד המשפטים מחוז ירושלים ודרום, ובסיומה הצטרף לאגף בתפקיד שמאי מקרקעין.
במסגרת התפקיד היה שותף בהערכת הפיצויים למפוני גוש קטיף כחלק מיישום תכנית ההתנתקות וכן עסק בהערכות שווי לקשת רחבה של נכסים.
משנת 2008 בעל משרד שמאות מקרקעין עצמאי.
בשנים 2008 עד 2014 העניק, בן היתר, שירותי שמאות לאגף שומת מקרקעין (מחוז מרכז ות"א) הכוללים ביצוע הערכות שווי למטרות שונות, כגון: מכרזי קרקע, פיצויים בגין הפקעות, תשלומים למינהל (דמי הסכמה, דמי היתר, דמי היוון וכיו"ב) וכן הערכות שווי לנכסים מורכבים בהיקפי שווי גבוהים.
במרוצת השנים בה עבד והעניק שירותי שמאות לאגף שומת מקרקעין ורשות מקרקעי ישראל, התמקצע בסוגיות שמאיות במגזר החקלאי, דרכי פעולה, החלטות ואומדני שווי.
מתגורר במושב ירחיב, נשוי לעדי ואב לתמר, אלה, הדס, וגפן.

ערכי המשרד

מקצועיות

מיומנות מקצועית בביצוע הערכות שווי והפקת שומות איכותיות ומקיפות. עמידה בנורמות עבודה גבוהות שמטרתן לשפר את הטיב והמקצועיות של שומות המקרקעין.

אמינות

שקיפות ואמינות מלאה בליווי הלקוח, בביצוע העבודה והפקת שומות המקרקעין.

עמידה בלוחות זמנים

קביעת לוחות זמנים ברורים לשלבי העבודה ולסיומה.

קשר אישי וזמינות מלאה

שמירה על קשר אישי והדוק עם הלקוח תוך מחויבות על שמירת סודיות וזמינות גבוהה בכל עת ולכל צורך.

שתפו את המאמר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים אחרונים
רגע לפני שאתם הולכים
המומחים שלנו כאן כדי לעזור לכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ ללא עלות >>
לשאלות בווצאפ